Druk cyfrowy

DRUK CYFROWY

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie druku cyfrowego
Wiele publikacji jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie "od ręki". Wykonujemy projekty graficzne, zapewniamy obsługę DTP - jak również podejmujemy się realizacji druku z materiałów powierzonych.


Druk od 1 sztuki

Można wydrukować zarówno 1 egzemplarz jak i kilkaset sztuk, a wszystko w ekspresowym tempie i bez dodatkowych kosztów związanych z przygotowalnią.

Personalizacja

Możliwość numerowania, adresowania, kodowania, wprowadzania zmiennych informacji z dostarczonej bazy danych w dowolnych miejscach i ilościach na arkuszu. Podczas druku każdego kolejnego egzemplarza możemy umieścić na nim zmienne informacje.

Dodruk

Maszyna cyfrowa zapewnia szybki druk niskich oraz średnich nakładów. W dowolnej chwili można zamówić dodruk z aktualnymi danymi. Zbędne jest drukowanie wysokich nakładów w celu zwiększenia opłacalności druku.

Szybkość

Druk cyfrowy świetnie sprawdza się dla "szybkich" akcji marketingowych, druku publikacji z dużą ilością stron w niewielkiej ilości egzemplarzy (np. prezentacje). Praca jest najczęściej gotowa tego samego lub następnego dnia.

Druk na żądanie

Szybki czas realizacji zlecenia. Możliwość drukowania wielu rzeczy jedna po drugiej, bez zbędnych przerw, co pozwala znacząco skrócić cały proces druku i czas oczekiwania na druk.

Wysoka jakość

Przy drukowaniu i kopiowaniu na materiałach arkuszowych (małe formaty) gwarantujemy rozdzielczość 2400x2400 dpi.


© 1990-2018 Agencja Reklamowa TOMART. All Rights Reserved