DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie jest czymś, czego nie można kupić lub szybko zdobyć. Przez ponad 26 lat naszej działalności spróbowaliśmy prawie wszystkiego, co związane jest z reklamą: poznawaliśmy nowe technologie, odkrywaliśmy lepsze rozwiązania, współpracowaliśmy z tysiącami klientów, spełniając ich oczekiwania i podpowiadając nowe pomysły. Chociaż realizujemy zlecenia w całym kraju ( i za granicą :) - to od zawsze jesteśmy firmą lokalną - w najlepszym rozumieniu tego słowa: staramy się tworzyć pozytywny wizerunek naszego miasta i lokalnego biznesu. Tomart rozwija się przez lata, inwestujemy w nowoczesny sprzęt i technologie, zdobywamy nowe umiejętności - ale jedno pozostaje niezmienne: chcemy być najlepsi - bo to jest klucz do sukcesu.

 

 


UMIEJĘTNOŚCI

Tomart to przede wszystkim ludzie. Uzbrojeni w nowoczesny sprzęt, bogaci w doświadczenie, gotowi podjąć się każdego zlecenia. Zawsze słuchamy jakie klient ma oczekiwania, pomagamy wybrać najlepszą formę reklamy, podpowiadamy jaką realizować strategię aby osiągnąć sukces. I nie ma znaczenia, czy chodzi tylko o wizytówki czy kompleksową obsługę wielkiej firmy. Wiemy, że tak buduje się zaufanie.
Wszystko zaczyna się od pomysłu - a potem wystarczy tylko świetny projekt i szybka realizacja. Mamy dużo świetnych i szybkich pomysłów !

 


MOŻLIWOŚCI

Początki TOMARTU sięgają czasów, w których komputer był nowością, a podstawowym narzędziem ołówek i kartka papieru :) Na szczęście te czasy już słusznie minęły. Dzisiaj Tomart to jedna z największych firm reklamowych na Opolszczyźnie. W wielu dziedzinach jesteśmy samowystarczalni: posiadamy plotery tnące, drukujące i frezujące, laser grawerujący, profesjonalne studio fotograficzne (w tym do zdjęć 360o), specjalistyczne samochody (w tym zwyżkę do prac na wysokości). Aby nasza oferta była kompletna współpracujemy z najlepszymi dostawcami i podwykonawcami. Nie boimy się podjąć żadnego zlecenia. Możesz nam zaufać.

© 1990-2018 Agencja Reklamowa TOMART. All Rights Reserved